Odkryj świat Sublime

Rok 2018

Z zamiarem założenia własnego brandu nosiłyśmy od jakiegoś czasu. Ostatecznie do podjęcia decyzji o stworzeniu własnej marki zainspirował nas Paryż i jego estetyka. Kilka lat spędzonych w stolicy mody, poznawanie branży od podszewki, obserwacja trendów i paryskiego stylu, a także chęć spełnienia marzenia o własnym brandzie szybko przerodziły się decyzję o stworzeniu Sublime Bijoux.

Od początku miałyśmy wspólną wizję marki biżuterii, która będzie połączeniem rzemieślniczego wykonania, przystępnej ceny i paryskiej estetyki. Chcąc przenieść trochę Paryża do Polski rozwijałyśmy koncept krok po kroku.

Rok 2020

To rok w którym dzielimy się naszym konceptem z innymi, zapraszając ich do świata Sublime. Działamy ostrożnie ze względu na nietypowy czas. W butiku online pojawiają się pierwsze modele, które są naszą interpretacją panujących trendów z klasycznymi formami. Każdy element kolekcji, wykonany jest z największą starannością, metodami rzemieślniczymi w naszym krakowskim atelier. Dużą wagę przykładamy do lokalnej produkcji i selekcji materiałów. 

Naszym zamiarem jest tworzenie biżuterii, która stanie się urokliwym dodatkiem do codziennych stylizacji. 


#EVERYDAY CHARMS

Biżuteria Sublime to urokliwe dodatki, które towarzyszą nam na co dzień. Podwójne znaczenie claimu marki odnosi się zarówno do słowa (ang.) charm - urok osobisty oraz charm - amulet, talizman.

#PARISIAN SOUL                                                                                                                             

Nasze klientki to osoby wrażliwe na piękno, które wiedzą jak łączyć aktualne trendy z klasycznymi formami. Wierzymy, że każda z naszych #sublimemuse ma w sobie coś z prawdziwej paryżanki.

#ROMANTIC VIBES

Każdy element kolekcji to urokliwy dodatek z romantycznym paryskim twistem, a także odwołanie do estetyki jaką się kierujemy


Opakowania Sublime

Biżuterię Sublime wysyłamy w eleganckich pudełeczkach oraz ręcznie wykonanym woreczku. Posiadają one certyfikat FSC®  będący gwarancją, na to że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Nasze opakowania nie zawierają produktów chemicznych, które powodują matowienie metali szlachetnych.

Staramy się aby nasze pudełeczka były idealnym miejscem na przechowywanie Twojej biżuterii!


Nazwa Sublime pochodzi z języka francuskiego i oznacza wspaniały, wysublimowany.
Sublime to nasze najprzyjemniejsze paryskie wspomnienia.
Sublime to pragnienie podzielenia się nie tylko urokliwą biżuterią, ale także francuską kulturą, która od lat jest nam bliska.