Frequently Asked Questions

Szukasz odpowiedzi? Nasza zakładka FAQ jest miejscem, w którym najszybciej znajdziesz pomoc. Przeszukaj odpowiedzi po kategorii.


PIELĘGNACJA

Ze względu na delikatny rękodzielniczy charakter biżuterii, produkty powinny być używane zgodnie z poniższymi zasadami:

  • Zdejmuj biżuterię Sublime podczas mycia rąk, kąpieli czy prac domowych, a zakładaj po użyciu perfum czy kremów. Otaczając biżuterię opieką, znacznie przedłużysz jej piękno. 
  • Przechowuj biżuterię w pudełeczku. Każdy zakupiony produkt Sublime zostanie wysłany w osobnym opakowaniu, co zapobiega jego uszkodzeniu, chroni przed światłem i wilgocią. 
  • Nie myj biżuterii detergentami, nie trzyj ściereczkami innymi, niż te specjalnego przeznaczenia. Może to prowadzić do zniszczenia złotej powłoki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Biżuterię Sublime dostarczamy na terenie całej Polski. Możesz skorzystać z usług kuriera lub Paczkomatów. Wszystkie zamówienia są przygotowywane do wysyłki w 2-3 dni robocze. Od momentu nadania paczki kurier rezerwuje sobie 1-3 dni robocze na dostarczenie przesyłki.

InPost Paczkomaty - 11.99 PLN

Kurier STANDARD InPost - 16 PLN

Kurier DPD -17 PLN

Płatności mogą być dokonywane za pośrednictwem jednego z następujących sposobów, wybranego podczas procedury składania zamówienia: karta VISA, karta MasterCard oraz przelew bankowy.

OPAKOWANIE

Biżuterię zakupioną online wysyłamy w kopercie, w której znajduje się eleganckie pudełeczko Sublime oraz ręcznie robiony woreczek. Opakowanie pokryte jest FSC® certyfikowanym kartonem, a klej używany do tych opakowań jest produkowany na bazie wody.

ZWROTY

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie zakupów. Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres: hello@sublime-bijoux.com informując o zwrocie produktu.

Adres do wysyłki zwrotów to: Sublime, ul. Ogrodowa 65/61, 00-876 Warszawa z dopiskiem zwroty. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym, nie może być noszony oraz mieć śladów używania. Zwracany towar przesyłany jest na własny koszt (w obecnej sytuacji związanej z epidemią zalecamy wysyłkę kurierem) wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy. Formularz wyślemy Ci drogą mailową.

KONTAKT

Napisz do nas:
hello@sublime-bijoux.com

Adres korespondencyjny:
ul. Anielewicza 35/35
Warszawa 01-057