O nas

MARKA SUBLIME

Sublime to polska marka biżuterii z paryskim rodowodem, która jest połączeniem nowoczesnej estetyki z elegancją francuskiej bohemy. Kolekcje sublime to melanż  aktualnych trendów z klasycznymi formami w romantycznej oprawie.

SUBLIME MUSE

Kobieta Sublime jest romantyczką o duszy marzycielki. Magnetyzuje naturalnym wdziękiem i wyrafinowanym gustem. Otacza się pięknymi rzeczami, kocha estetykę i paryski styl. Uwielbia ponadczasową klasykę. Inspiruje się stylem vintage, równocześnie śledząc aktualne trendy. Ceni sobie luz w wyglądzie, choć umie kusić czerwoną szminką na ustach. Otacza się inspirującymi ludźmi i bawi się życiem!

O NAS

Markę Sublime tworzą dwie siostry, komplementarny duet napędzany chęcią tworzenia wyjątkowej marki biżuterii przeznaczonej dla kobiet ceniących sobie stylowe rozwiązania. Czerpiąc ze swoich wspomnień, lat spędzonych we Francji oraz wiedzy, koncentrują się na wspólnej wizji kreowania brandu inspirowanego paryską estetyką. Sublime to pragnienie podzielenia się nie tylko urokliwą biżuterią, ale także francuską kulturą, która od lat jest im bliska.

Interpretujemy klasyczne wzory przeplatając z autorskimi rozwiązaniami.  Z uwagą śledzimy najnowsze trendy, a tworząc nasze kolekcje zwracamy uwagę na estetykę i jakość.

Jesteśmy eko, dbamy o otaczający nas świat, dlatego wszystkie opakowania Sublime produkowane są z recyklingu.

Kontrolujemy nasze wyroby na każdym etapie produkcji, tak aby biżuteria stała się prawdziwym estetycznym doznaniem. Nasze wyroby produkujemy w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży.